PASŪTĪŠANA IGAUNIJĀ.

Pasūtījuma rēķins ir jāapmaksā pirms preču nosūtīšanas. Preces tiek nosūtītas ar DPD kurjera, Omniva pakomāta vai Itella Smartpost pakomāta servisa starpniecību. Pasūtītās preces Jums tiks piegādātas 1-3 darba dienu laikā. Iespēja ir arī preces piegādāt tajā pašā dienā mūsu veikalā Tartu vai Jegevelā. Ja vēlaties citu piegādes veidu, var tikt piemērota papildu maksa, tāpēc, lūdzu, sazinieties ar mums, pirms izvēlaties kādu no mūsu piedāvātajiem veidiem. Neatkarīgi no jūsu izvēlētā sūtījuma veida mēs jums nodrošināsim saiti, lai izsekotu jūsu sūtījuma ceļam. Ja Jūsu pasūtītās preces cena ir mazāka par 250 EUR, preces cenai tiek pievienota kurjera maksa 6.- EUR vai pakomāta pakalpojumu piedāvājošā operatora maksa atbilstoši transporta izvēlei. . No pirkuma EUR 250, transports Igaunijas robežās ir bez maksas. Visas cenas norādītas eiro un ar PVN. Pasūtītās preces tiek nosūtītas uz klienta pasūtījumā norādīto piegādes adresi.

PASŪTĪJUMS ĀRPUS IGAUNIJAS.

Bitboard OÜ nosūta produktus, kas pasūtīti ārpus Igaunijas uz šādām valstīm:

  • Latvija
  • Lietuva
  • Somija
  • Zviedrija

Pasūtījumi parasti tiek nosūtīti 2 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas un nosūtīti, izmantojot GLS (izmantojot Omniva), Omniva pakomātu vai Itella Smartpost pakomāta pakalpojumu. Viņiem piegādes termiņš svārstās no 1 līdz 3 darba dienām. Ja vēlaties citu piegādes veidu, var tikt piemērota papildu maksa, tāpēc, lūdzu, sazinieties ar mums, pirms izvēlaties kādu no mūsu piedāvātajiem veidiem. Neatkarīgi no jūsu izvēlētās nosūtīšanas iespējas mēs nodrošināsim jums saiti, lai izsekotu jūsu preci.

Sūtīšanas izmaksas

Piegādes maksā ietilpst apstrādes un iepakošanas izmaksas, kā arī pasta izdevumi. Maksa par pārkraušanu ir fiksēta, piegādes maksa ir atkarīga no sūtījuma kopējā svara. Mēs iesakām veikt pasūtījumu kā vienu pasūtījumu. Mēs nevaram apvienot (nosūtīt kā vienu sūtījumu) divus dažādus pasūtījumus vienā, un piegādes maksa par tiem tiks aprēķināta atsevišķi. Jūsu pasūtījums tiek nosūtīts uz jūsu risku, taču, neskatoties uz to, īpašu uzmanību pievēršam iepakojumam un tā aizsardzībai no iespējamiem bojājumiem transportēšanas laikā.

Product added to wishlist
Product added to compare.