KAS UZŅĒMUMS IR BITBOARD OÜ

NO MUMS

Bitboard OÜ tika dibināta 2001. gadā. Mūsu pamatdarbība ir jaunu un pēcpārdošanas datoru tirdzniecība un tālākpārdošana. Galvenokārt domājam par nolietotās datortehnikas atjaunošanu un pilnveidošanu, piemēram, vecākas un vairāk nolietotas detaļas tiek nomainītas pret jaunām vai pievienotas kaut kas jauns. Tas tiek iztīrīts un recirkulēts. Savā darbībā vadāmies pēc zaļās domāšanas veida, jo šādi var nodarboties ar šādu darbību.

PIEGĀDĀTĀJI

Varbūt no kurienes mēs ņemam savas preces?! Galvenie preču piegādātāji ir bankas un līzinga kompānijas, ar kurām mums jau ir ilgstošas ​​attiecības. Mēs savas preces nevedam no atkritumu izgāztuvēm, kā dažkārt maldīgi tiek uzskatīts.

0%
99% biznesa klases modeļi
%
Labākais pēcpārdošanas serviss lietotai biznesa klases tehnikai
päeva
14 dienu atgriešanas tiesības saskaņā ar Igaunijas Republikā spēkā esošajiem likumiem

PRECES

Preču pirkšana no Bitboard e-veikala ir tas pats, kas pirkt preces no parasta mazumtirdzniecības veikala, ar atšķirību, ka jums nav jākāpj ārā no mājas vai biroja. Atšķirība starp mūsu e-veikalu ir tāda, ka piedāvātās preces reāli ir pieejamas uz letes veikalā, atšķirībā no citiem e-veikaliem un piegādātājiem, no kuriem lielākā daļa pārdod no vairumtirdzniecības uzņēmumu noliktavas. Arī mūsu veikala pārdevēji var runāt par piedāvātajām precēm, atšķirībā no citiem e-veikaliem, kur aiz datora lielākoties sēž viens cilvēks, kurš lielākoties neko nezina par aparatūras atšķirībām. Garantijas remonta gadījumā mūsu klientiem nav jāsāk meklēt garantijas remonta firmas, mēs to izdarīsim paši.....Jūsu vietā.

LIKUMĪBA

Lielākajai daļai mūsu veikalos nopērkamo datoru jau iegādes brīdī uz datora vai portatīvā datora korpusa ir uzlīme, kas apliecina operētājsistēmas apliecinājumu, un arī tas ir iekļauts cenā. Visi datori ar licences uzlīmi ir iepriekš instalēti un gatavi tūlītējai lietošanai lietotājam.

KRIMINALITĀTE

BitBoard OÜ nepērk un nepārdod zagtas preces, ko nevar teikt par dažiem līdzīgiem uzņēmumiem. Visu pārdoto preču izcelsme ir pārbaudāma.

BITBOARD OÜ NEPIRKU UN MAIŅU PRECES NO PRIVĀTPERSONĀM!!

Product added to wishlist
Product added to compare.