Vispārīgi atgriešanas nosacījumi

  • Pircējam ir tiesības atkāpties no pirkuma pamatā esošā pirkuma līguma 14 kalendāro dienu laikā pēc preces saņemšanas, iesniedzot attiecīgu paziņojumu uz e-pastu bitboard@bitboard.ee

  • Ja pircējs atkāpjas no pirkuma līguma, pārdevējs apņemas atdot pircējam par preci samaksāto pirkuma maksu, ja vien pircējs nav izteicis citu vēlmi. Naudu par atgriezto preci pārdevējs pārskaita pircēja norēķinu kontā ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā pēc atteikuma pieprasījuma saņemšanas ar nosacījumu, ka pircējs nebojāto preci ir atgriezis pārdevējam.

  • Ja pircējs atkāpjas no pirkuma līguma, izmantojot 14 dienu atteikuma tiesības, ar preces atgriešanu saistītās tiešās izmaksas (ieskaitot transporta un pasta izmaksas) sedz patērētājs.

  • Pircēja atgrieztajai precei jābūt nokomplektētai (iekļauti visas preces iepakojumā iekļautās preces, ieskaitot piederumus un to iepakojumu). Atgrieztā prece nedrīkst tikt lietota (izņemot gadījumus, ja ir iegādāta lietota prece). Preces lietošana nav uzskatāma par pārliecību par preces būtību, īpašībām un darbību tādā veidā, kāds parasti būtu atļauts pārstāvniecībā. Atgriežamās preces oriģinālais iepakojums nedrīkst būt bojāts un tam jābūt ar komerciālu izskatu.

  • Ja pircēja atgrieztā prece (un/vai tās iepakojums) ir nolietota, bojāta vai bojāta, pārdevējam ir tiesības preces vērtības samazinājumu ieskaitīt no pircējam atgriežamās summas. Gadījumā, ja pircējs nepiekrīt pircējam iesniegtajā atlīdzības prasībā uzrādītajam ieskaitam vai vērtības samazinājumam, pircējam ir tiesības preces vērtības samazinājuma noteikšanai piesaistīt neatkarīgu ekspertu.

Atgriešanās adrese:

Bitboard OÜ

Roze 3 gadi

48305 JÕgeva

Estonia

Paku automāti JÕgeva

Itella viedais ieraksts

Jõgeva, Aia 3

Jõgeva, Aia 33

Estonia

Omniva pakomāts

Aia 8, Jõgeva, Jõgeva nov

Atzīmēt kā kontaktpersonu

Bitboard

tālrunis: 55510524 vai 55510522

Product added to wishlist
Product added to compare.