Tulkojums tiek gatavots

BITBOARD OÜ ir jūsu personas datu pārzinis un ir apņēmies aizsargāt un ievērot jūsu privātumu. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo konfidencialitātes paziņojumu, lai saprastu, kāpēc un kā mēs apkopojam un apstrādājam datus no jums. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis privātuma paziņojums attiecas tikai uz to datu apstrādi, kas savākti, izmantojot vietni BITBOARD.EE un e-veikalu.

Šajā privātuma paziņojumā ir aprakstīts:

 • kā mēs izmantojam jūsu personas datus,
 • kādus personas datus mēs kopīgojam ar trešajām personām,
 • cik ilgi mēs glabājam jūsu personas datus,
 • kā mēs sūtām mārketinga ziņojumus,
 • jūsu tiesības,
 • kā mēs izmantojam sīkfailus,
 • citu svarīgu informāciju, kas saistīta ar privātuma aizsardzību,
 • izmaiņas tajā, kā mēs aizsargājam jūsu privātumu;
 • kā ar mums sazināties.

Pirmo reizi apmeklējot mūsu vietni, mēs lūdzam jūs piekrist sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar šī paziņojuma noteikumiem.

Ja jums ir kādi jautājumi par to, kā mēs aizsargājam jūsu privātumu, lūdzu, rakstiet mums uz bitboard@bitboard.ee

-----

KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU DATU

Šajā sadaļā ir šāda informācija:

 • mūsu apstrādāto personas datu veidi;
 • ja mēs nesaņēmām personas datus tieši no jums, datu avotu un īpašos veidus;
 • mērķiem, kādos mēs apstrādājam jūsu personas datus, un
 • apstrādes tiesiskie pamati.

Mēs apstrādājam jūsu konta datus ("Konta dati"). Konta informācija var ietvert jūsu vārdu un e-pasta adresi, tālruņa numuru un citu informāciju, ko sniedzat mums, reģistrējoties, kā arī jūsu pirkumu vēsturi. Mēs iegūstam šādus datus tieši no jums. Mēs apstrādājam jūsu konta informāciju, lai nodrošinātu mūsu vietnes darbību, sniegtu pakalpojumus, nodrošinātu mūsu vietnes un pakalpojumu drošību un sazinātos ar jums. Apstrādes juridiskais pamats ir līguma starp jums un mums izpilde un/vai darbību veikšana, lai pēc jūsu pieprasījuma noslēgtu šādu līgumu, kā arī mūsu likumīgās intereses, proti, mūsu vietnes un pakalpojumu uzraudzība un uzlabošana.

Mēs apstrādājam datus, kas saistīti ar mūsu pakalpojumu sniegšanu jums mūsu vietnē ("darījumu dati"). Darījuma dati var ietvert jūsu kontaktinformāciju, bankas konta informāciju un informāciju par darījumu. Darījumu dati tiek apstrādāti iegādāto preču piegādei un pakalpojumu sniegšanai un darījumu uzskaitei. Apstrādes juridiskais pamats ir līguma starp jums un mums izpilde un/vai darbību veikšana, lai pēc jūsu pieprasījuma noslēgtu šādu līgumu, kā arī mūsu likumīgās intereses, proti, atbilstoša mūsu vietnes un uzņēmuma administrēšana.

Mēs varam apstrādāt datus, kas saistīti ar jūsu pieteikumu patēriņa kredīta saņemšanai ("pēcapmaksas dati"). Dati par nomaksu maksāšanu var ietvert jūsu darba attiecības, ģimenes stāvokļa un nodokļu statusa datus, kā arī citus datus. Nomaksas maksājumu dati tiek apstrādāti tikai, lai sazinātos ar uzņēmumiem, kas piedāvā patēriņa kredītu, ja Jums ir nepieciešams izmantot patēriņa kredītu, lai apmaksātu preces, kuras iegādājaties pie mums, jo esat izvēlējies nomaksas iespēju. Apstrādes juridiskais pamats ir līguma starp jums un mums izpilde un/vai pasākumu veikšana, lai pēc jūsu pieprasījuma noslēgtu šādu līgumu.

Mēs varam apstrādāt datus, ko jūs mums sniedzat, lai abonētu mūsu e-pastus un biļetenus ("ziņojumu dati"). Mēs apstrādājam ziņojumu datus, lai nosūtītu jums atbilstošus ziņojumus un biļetenus. Apstrādes juridiskais pamats ir jūsu piekrišana. Ja mēs jau esam pārdevuši jums preces vai piedāvājuši pakalpojumus, izmantojot mūsu vietni, un jūs neiebilstat, mēs varam apstrādāt ziņojumu datus arī, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm, t.i., lai uzturētu un uzlabotu attiecības ar klientiem.

Mēs varam apstrādāt datus, kas saistīti ar saziņu, ko mums sūtāt ("saziņas dati"). Saziņas dati var ietvert saziņas saturu un ar saziņu saistītos metadatus. Kad jūs sazināties ar mums vietnē, vietne ģenerē metadatus, kas saistīti ar saziņu, kas saņemta no saziņas veidlapām. Mēs apstrādājam kontaktinformāciju, lai sazinātos ar jums un veiktu uzskaiti. Apstrādes tiesiskais pamats ir mūsu likumīgās intereses, proti, mūsu vietnes un uzņēmuma pareiza administrēšana, konsekventu un kvalitatīvu konsultāciju nodrošināšana un strīdu izmeklēšana starp jums un mūsu darbiniekiem.

Mēs varam apstrādāt jūsu personas datus, kā aprakstīts šajā paziņojumā, ja tas ir nepieciešams, lai izpildītu vai aizstāvētu juridiskas prasības, neatkarīgi no tā, vai tās rodas tiesas, administratīvā vai citā ārpustiesas procesā. Apstrādes tiesiskais pamats ir mūsu leģitīmās intereses, proti, mūsu, jūsu un trešo personu likumīgo tiesību aizsardzība un izpilde.

PAPILDUS KONKRĒTAJIEM MĒRĶIEM, KURIEM MĒS VARĒTUM APSTRĀDĀT JŪSU PERSONAS DATU, KĀ MINĒT IEPRIEKŠ, MĒS VARAM APSTRĀDĀT JŪSU DATU, JA TAS IR NEPIECIEŠAMS MŪSU JURIDISKĀS SAISTĪBAS.

---

KĀDU PERSONAS DATU MĒS KOPALĪGĀM AR TREŠĀM PERSONĀM

Mēs patiesi vēlamies nopelnīt un saglabāt jūsu uzticību, tāpēc mēs kopīgojam jūsu personisko informāciju tikai tad, kad tas ir nepieciešams.

Mēs varam kopīgot jūsu datus ar tālāk norādītajām trešajām personām,

ja nepieciešams, lai sniegtu jums mūsu pakalpojumus, kā norādīts šajā paziņojumā.

 • Mēs varam pārsūtīt jūsu personas datus visiem mūsu grupas uzņēmumiem (tostarp mūsu meitasuzņēmumiem, mūsu mātesuzņēmumam un jebkuram tā meitasuzņēmumam).

 • Mēs varam pārsūtīt jūsu personas datus mūsu apdrošinātājiem un profesionāliem konsultantiem riska pārvaldības, profesionālu konsultāciju un juridisku prasību nodibināšanai, īstenošanai vai aizstāvēšanai.

 • Finanšu darījumus, kas saistīti ar pirkumiem, kas veikti, izmantojot mūsu tīmekļa vietni, var apstrādāt mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzēji.Mēs kopīgojam jūsu darījumu datus ar mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzējiem tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams, lai pārvaldītu jūsu maksājumus, atmaksas un sūdzības. Lai veiktu maksājumus, mēs nododam nepieciešamos personas datus pilnvarotajam apstrādātājam Maksekeskus AS. Nomaksu maksājumu datus apstrādā HOLM Bank AS, Esto AS, AS LHV Bank. Nets Estonia AS saistībā ar kredītkaršu maksājumiem. 

 • Mēs varam nodot jūsu personas datus citiem pakalpojumu sniedzējiem konkrētu pakalpojumu sniegšanai. Tie ietver, piemēram, tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, serveru un to uzturēšanas pakalpojumu sniedzējus, kā arī e-pasta un SMS pakalpojumu sniedzējus. Slēdzot līgumu ar apakšuzņēmējiem, mēs veicam visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu personas datus aizsargā arī mūsu datu apstrādātāji.

Izvēloties maksāt pa daļām, mēs arī izpaudīsim jūsu personas datus uzņēmumiem, kas piedāvā patēriņa kredītu, kas ir skaidri norādīti maksājuma veidlapā. Šādi dati ietver jūsu attiecīgos darījumu datus un nomaksu maksājumu datus. Ņemot vērā, ka pēc šādu datu saņemšanas attiecīgās patēriņa kredītu kompānijas apstrādās Jūsu datus kā neatkarīgi pārziņi, iesakām pirms šādu datu pārsūtīšanas iepazīties ar attiecīgo kredītu kompāniju privātuma politikām.

Papildus minētajiem gadījumiem mēs varam arī nodot Jūsu personas datus trešajām personām, ja tas ir nepieciešams mūsu juridisko saistību izpildei.

Šajā sadaļā minētās trešās personas var atrasties arī ārpus Igaunijas Republikas, Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas. Nododot jūsu personas datus šādām personām, mēs veiksim visus nepieciešamos juridiskos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu tiesības uz privātumu tiek pienācīgi aizsargātas. Lai iegūtu plašāku informāciju par atbilstošiem drošības pasākumiem, lūdzu, sazinieties ar mums bitboard@bitboard.ee

---

CIK ILGI MĒS UZGLABĀM JŪSU PERSONAS DATU

Mēs saglabāsim jūsu personas datus, ko apstrādājam jebkuram nolūkam vai mērķiem, tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams šī mērķa vai mērķu sasniegšanai. Jebkurā gadījumā mēs saglabājam datus šādi:

 • mēs saglabājam konta datus līdz 3 (gadiem) pēc jūsu pēdējās pieteikšanās savā kontā vai pēdējā pirkuma (atkarībā no tā, kas notiek vēlāk);

 • mēs saglabājam darījumu datus līdz 10 (desmit) gadiem pēc pakalpojumu sniegšanas Jums beigām;

 • nomaksas maksājuma datus saglabājam līdz pasūtījuma izpildei vai atcelšanai;

 • mēs saglabājam ziņojumu datus līdz 3 (gadiem) pēc jūsu pēdējās pieteikšanās savā kontā vai pēdējā pirkuma (atkarībā no tā, kurš notiek vēlāk);

 • saziņas datus glabājam līdz 2 (diviem) gadiem pēc komunikācijas beigām.

Dažos gadījumos mums nav iespējams iepriekš noteikt personas datu glabāšanas laiku. Piemēram, mēs glabājam lietošanas datus tik ilgi, cik tas ir nepieciešams attiecīgās apstrādes mērķu sasniegšanai.

Neatkarīgi no citiem šīs klauzulas noteikumiem mēs saglabāsim jūsu personas datus tik ilgi, cik tas būs nepieciešams mūsu juridisko pienākumu izpildei.

---

MĀRKETINGA ZIŅOJUMI

Ja esat tam piekritis, mēs nosūtīsim jums mārketinga ziņojumus pa e-pastu vai īsziņu, lai jūs būtu informēts par mūsu darbību un palīdzētu jums redzēt un atrast mūsu produktus.

Jūs jebkurā laikā varat atteikties no mārketinga ziņojumu saņemšanas no www.bitboard.lv.

Lai to izdarītu:

 • noklikšķiniet uz atbilstošās saites e-pastā, ko jums nosūtījām;

 • vai sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu bitboard@bitboard.ee

Pēc tam mēs attiecīgi atjaunināsim jūsu profilu, lai turpmāk jums netiktu nosūtīti mārketinga ziņojumi.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka www.bitboard.lv tīkls sastāv no daudziem dažādiem savstarpēji saistītiem pakalpojumiem, tāpēc visu mūsu sistēmu atjaunināšana var aizņemt dažas dienas, tāpēc jūsu pieprasījuma apstrādes laikā jums var tikt nosūtīti jauni ziņojumi.

Ja atsakāties no mārketinga paziņojumu saņemšanas, jūs joprojām saņemsit informāciju, kas saistīta ar Pakalpojumiem, piemēram, atjauninājumus par pasūtījuma statusu.

---

JŪSU TIESĪBAS

Šajā paziņojuma sadaļā mēs sniedzam jums pārskatu par jūsu tiesībām saskaņā ar datu aizsardzības likumiem. Tā kā dažas no šīm tiesībām ir sarežģītas, mēs šajā paziņojumā aprakstām tikai to galvenos aspektus. Lai pilnībā izprastu savas tiesības, iesakām iepazīties ar attiecīgajiem tiesību aktiem un uzraudzības iestāžu norādījumiem.

Jums ir šādas tiesības saistībā ar personas datiem:

 • tiesības piekļūt mūsu rīcībā esošajiem personas datiem par jums;
 • tiesības pieprasīt, lai mēs labotu datus, kurus mēs glabājam par jums, ja tajos ir kļūdas (parasti jūs, iespējams, varat to izdarīt pats Mana konta lapā https://www.bitboard.ee/et/identityet)
 • tiesības lūgt, lai mēs dzēstu mūsu rīcībā esošos datus par jums;
 • tiesības ierobežot savu datu apstrādi;
 • tiesības iebilst pret savu datu apstrādi;
 • tiesības uz datu pārsūtīšanu;
 • tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē;
 • tiesības atsaukt piekrišanu.

Ja vēlaties izmantot savas tiesības, iesniegt sūdzību vai vienkārši rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu bitboard@bitboard.ee

1. Tiesības iepazīties ar saviem datiem. Jums ir tiesības saņemt apstiprinājumu par to, vai mēs apstrādājam jūsu personas datus, un apstrādes gadījumā apskatīt attiecīgos personas datus un saņemt noteiktu papildu informāciju. Šī papildu informācija ietver informāciju par apstrādes mērķiem, attiecīgajiem personas datu veidiem un datu saņēmējiem. Ja tas neietekmē citu personu tiesības un brīvības, mēs jums nodrošināsim jūsu personas datu kopiju.

 

2. Tiesības pieprasīt savu personas datu labošanu Jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu labošanu, ja tajos ir kļūdas, un, ņemot vērā datu apstrādes mērķus, pieprasīt nepilnīgu personas datu papildināšanu.

 

3. Noteiktos gadījumos jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu dzēšanu. Šīs tiesības attiecas, piemēram, ja: (i) attiecīgie personas dati vairs nav nepieciešami to vākšanas vai apstrādes mērķu sasniegšanai; (ii) jūs atsaucat savu piekrišanu un datu apstrādei nav cita tiesiska pamata; (iii) jūs iebilstat pret savu datu apstrādi saskaņā ar piemērojamajiem datu aizsardzības tiesību aktiem; (iv) dati tiek apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos; vai (v) jūsu personas dati ir apstrādāti nelikumīgi. Tomēr ir gadījumi, kad jūs nevarat izmantot šīs tiesības. Šādi izņēmumi ietver gadījumus, kad jūsu datu apstrāde ir nepieciešama, piemēram: (i) lai īstenotu tiesības uz vārda un informācijas brīvību; (ii) lai izpildītu mūsu juridiskās saistības; vai (iii) izvirzīt, aizstāvēt vai aizstāvēt juridiskas prasības.

 

4. Noteiktos gadījumos jums ir tiesības ierobežot savu datu apstrādi. Šīs tiesības attiecas, piemēram, ja: (i) jūs apstrīdat savu personas datu precizitāti; (ii) jūsu datu apstrāde ir nelikumīga, bet jūs nepiekrītat to dzēšanai; (iii) mums vairs nav vajadzīgi jūsu personas dati, lai sasniegtu mērķus, kādiem mēs tos apstrādājam, bet jums tie ir nepieciešami, lai izvirzītu, īstenotu vai aizstāvētu juridiskas prasības; vai (iv) jūs esat iebildis pret savu datu apstrādi, pamatojoties uz sabiedrības vai likumīgām interesēm, gaidot šī iebilduma pamatotības pārbaudi. Datu apstrādes ierobežojuma laikā uz minēto iemeslu dēļ mums ir tiesības turpināt glabāt Jūsu personas datus. Tomēr pat šajā gadījumā mēs apstrādājam jūsu datus tikai: (i) ar jūsu piekrišanu; (ii) sagatavot, iesniegt vai aizstāvēt juridiskas prasības; (iii) lai aizsargātu citas fiziskas vai juridiskas personas tiesības; vai iv) ja to pamato svarīgas sabiedrības intereses.

 

5. Jums ir tiesības iebilst pret mūsu veikto jūsu personas datu apstrādi ar jūsu konkrēto situāciju saistītu iemeslu dēļ, lai aizsargātu mūsu vai trešās personas likumīgās intereses. Šāda iebilduma gadījumā mēs pārtrauksim jūsu personas datu apstrādi, ja nevarēsim pierādīt, ka datu apstrāde tiek veikta pārliecinošu leģitīmu iemeslu dēļ, kas pārsniedz jūsu intereses, tiesības un brīvības, vai lai celtu, īstenotu vai aizstāvētu juridiskas prasības. .

 

6. Jums ir tiesības iebilst pret mūsu veikto jūsu personas datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkos. Pēc šāda iebilduma mēs pārtrauksim Jūsu personas datu apstrādi minētajam mērķim.

 

7. Jums ir tiesības iebilst pret mūsu veikto jūsu personas datu apstrādi zinātniskiem vai vēsturiskiem pētījumiem vai statistikas nolūkiem. Šāda iebilduma gadījumā mēs pārtrauksim jūsu personas datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams kāda uzdevuma veikšanai sabiedrības interesēs.

 

8. Tiesības uz datu pārsūtīšanu. Ja jūsu personas datu apstrādes tiesiskais pamats ir:

a. jūsu piekrišana; vai

b. līguma izpildi vai Jūsu pieprasīto darbību veikšanu pirms līguma noslēgšanas, Jums ir tiesības saņemt no mums savus personas datus strukturētā, publiski pieejamā un mašīnlasāmā formā. Tomēr šīs tiesības nav spēkā, ja tās kaitētu citu personu tiesībām un brīvībām. Tomēr jūs nevarēsit izmantot šādas tiesības, ja tās kaitē citu personu tiesībām un brīvībām.

9. Ja, jūsuprāt, mēs, apstrādājot jūsu personas datus, pārkāpjam datu aizsardzības likumu, jums ir likumīgas tiesības iesniegt sūdzību Datu aizsardzības inspekcijā, adresē Väike-Amerika 19, www.aki.ee vai citā. Jūsu dzīvesvietas, darbavietas vai iespējamā pārkāpuma vietas uzraudzības iestāde.

 

10. Ja jūsu personas datu apstrādes tiesiskais pamats ir jūsu piekrišana, jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu. Piekrišanas atsaukšana neietekmē datu apstrādes, kas notikusi pirms atsaukšanas, likumību.

---

KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKfailus

Tāpat kā lielākā daļa vietņu, mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkfaili ir nelieli datu faili, kas palīdz mums nodrošināt ātrāku un drošāku tīmekļa pārlūkošanas pieredzi. Apmeklējot vai izmantojot mūsu vietnes, pakalpojumus, lietojumprogrammas, rīkus vai apmainoties ar mums ziņojumiem, mēs un mūsu pilnvarotie pakalpojumu sniedzēji varam izmantot sīkfailus, lai nodrošinātu labāku, ātrāku un drošāku lietotāja pieredzi un reklāmas nolūkos.

 

Parasti sīkfaili nesatur informāciju, kas ļauj identificēt lietotāja identitāti, taču mūsu apstrādātie personas dati var būt saistīti ar sīkdatņu apkopoto un saglabāto informāciju.

Trīs veidi, kā pārvaldīt sīkfailus:

 • ārējie avoti (1);

 • pārlūkprogrammas iestatījumi (2);

 • mūsu vietnes sīkfaili (3).

(1) Sīkdatnes, ko izmanto mūsu pakalpojumu sniedzēji

Mēs izmantojam tīmekļa lietojuma analīzes rīku Google Analytics, lai analizētu, kā jūs izmantojat mūsu vietni. Google konfidencialitātes politiku varat izlasīt šeit.

 

Papildinformāciju par to, kā skatīt un noņemt ar jūsu Google kontu saistīto informāciju, skatiet sadaļā Pārredzamība un izvēles.

Mēs atļaujam tālāk norādītajiem uzticamajiem uzņēmumiem, kas atbilst Eiropas Savienības Vispārīgajai datu aizsardzības regulai, izmantot sīkfailus vai līdzīgas tehnoloģijas, lai nodrošinātu reklāmas un izpētes pakalpojumus.

(2) Kā jūs varat pārvaldīt sīkfailus savā pārlūkprogrammā?

Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu ļauj lietotājiem atteikt vai dzēst sīkfailus. Precīzs veids, kā to izdarīt, dažādās pārlūkprogrammās un versijās var atšķirties. Aktuālus norādījumus par sīkfailu bloķēšanu vai dzēšanu varat atrast konkrētas pārlūkprogrammas, piemēram,Chrome; Firefox; Internet Explorer un Safari.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkdatņu dzēšana vai to turpmākas izmantošanas aizliegšana var ietekmēt jūsu lietošanas pieredzi un neļaut jums izmantot noteiktas mūsu vietnes funkcijas.

(3) Kādas sīkdatnes mēs izmantojam mūsu vietnē?

Ir četri galvenie sīkdatņu veidi – kā un kāpēc mēs tās izmantojam, ir aprakstīts tālāk.

(1) Sīkdatnes, kas saistītas ar vietnes funkcionalitāti – šīs sīkdatnes ļauj jums pārvietoties tīmekļa vietnē un izmantot tās funkcijas, piemēram, "Pievienot grozam".

 

(2) Vietnes lietojuma analīzes sīkfaili – šīs sīkdatnes ļauj mums izmērīt un analizēt, kā klienti izmanto mūsu vietni, un uzlabot tās funkcionalitāti un jūsu iepirkšanās pieredzi.

 

(3) Sīkdatnes, kas saistītas ar klientu vēlmēm – pārlūkojot vietni www.bitboard.ee vai veicot pirkumus, izmantojot to, šīs sīkdatnes ļauj mums atcerēties jūsu preferences, lai mēs varētu jums piedāvāt pēc iespējas vienmērīgāku un personalizētāko iepirkšanās pieredzi.

 

(4) Reklāmas mērķauditorijas atlases sīkfaili — šie sīkfaili tiek izmantoti, lai rādītu jums reklāmas, kas atbilst jūsu interesēm. Tie arī ierobežo katras reklāmas rādīšanas reižu skaitu un palīdz mums novērtēt mūsu mārketinga kampaņu efektivitāti.

---

CITA SVARĪGA INFORMĀCIJA, SAISTĪTA AR KONFIDENCIĀLUMU

Trešo pušu tīmekļa vietnes

Mēs varam sadarboties ar trešo pušu uzņēmumiem, kas kopā saukti par “pakalpojumu sniedzējiem”, kuri ar mūsu atļauju var pievienot trešo pušu sīkfailus mūsu vietnēm, pakalpojumiem, lietojumprogrammām un rīkiem. Šie pakalpojumu sniedzēji palīdz mums nodrošināt jums labāku, ātrāku un drošāku lietotāja pieredzi.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz trešo pušu sīkfailiem attiecas attiecīgās trešo pušu privātuma politikas, par kurām mēs neuzņemamies atbildību.

Bērnu personas dati

Mūsu vietnē piedāvātie pakalpojumi ir paredzēti personām, kas vecākas par 14 gadiem. Dalībai konkrētās lojalitātes programmās vai totalizatoros var tikt noteikts atšķirīgs, augstāks vecuma ierobežojums.

 

Ja mums ir pamatotas šaubas, ka apstrādājamie personas dati nāk no personas, kas jaunāka par šajā sadaļā norādīto vecumu, mēs dzēšam attiecīgos datus no datu bāzēm.

---

IZMAIŅAS KĀ MĒS AIZSARDZAM JŪSU KONFIDENCIALITĀTU

Mēs varam laiku pa laikam mainīt šo paziņojumu, lai pareizi atspoguļotu mūsu veikto jūsu datu apstrādi.

 

Ja mēs veiksim būtiskas izmaiņas, mēs jūs informēsim, izmantojot mūsu vietni vai kādu citu veidu, piemēram, e-pastu, lai jūs varētu iepazīties ar izmaiņām, pirms turpināt izmantot mūsu vietni.

---

KĀ AR MUMS SAZINĀTIES

Mēs vienmēr esam ieinteresēti saņemt atsauksmes no mūsu klientiem (jo īpaši, ja uzskatāt, ka esam jūs pievīluši vai varam darīt labāk).

Ja:

 • jums ir jautājumi vai komentāri par šo paziņojumu;
 • vēlaties, lai mēs pārtraucam jūsu datu izmantošanu;
 • vēlaties izmantot iepriekš aprakstītās tiesības vai ja jums ir kādas sūdzības, lūdzu, sazinieties ar mums.

 

Mūsu privātuma komandas e-pasta adrese ir bitboard@bitboard.ee

Product added to wishlist
Product added to compare.